هزینه لیزر موهای زائد کل بدن 1400

قیمت لیزر کل بدن و موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن راهی مطمئن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد بدن می‌باشد. هزینه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۱، از جمله مواردی است که همواره برای مراجعه کنندگان مهم است.
در این مقاله از سایت گلشید بررسی خواهیم کرد که چه عواملی بر روی قیمت لیزر کل بدن تاثیر می‌گذارند و هزینه لیزر فول بادی (کل بدن) و بخش‌های مختلف بدن، چند تومان می‌باشد؟

ویدیو قیمت لیزر کل بدن و عوامل موثر بر هزینه لیزر
قیمت لیزر فول بادی

صفحه تعرفه خدمات برای قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

قیمت لیزر کاربردی

صفحه تعرفه خدمات برای قیمت لیزر موهای زائد کاربردی

قیمت لیزر صورت

صفحه تعرفه خدمات برای قیمت لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن در سال ۱۴۰۱ کلینیک گلشید

قسمت مورد نظر لیزرقیمت لیزر
هزینه لیزر توتال بادی650.000 تومان
هزینه لیزر کل بدن (فول بادی)500.000 تومان
هزینه لیزر کاربردی (ساق پا، ساعد دست، خط باسن، بیکینی، زیر بغل)450.000 تومان
هزینه لیزر کل صورت 120.000 تومان
هزینه لیزر موهای زائد بدن ۱۴۰۱

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد می‌بایست خدمات حرفه‌ای و قیمتی مناسب و منطقی داشته باشد و به تکنولوژی‌های بروز مختلف مجهز باشد و همچنین از تیم درمانی حرفه‌ای برخوردار باشد.
ضروری است که مرکز لیزر درمانی مجوز‌های مربوطه را داشته باشد و تمامی خدمات درمانی آن تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود.
در کلینیک زیبایی گلشید مفتخر هستیم که تمامی موارد فوق را به بهترین نحو رعایت کرده‌ایم تا خدمتگزاری مناسبی درخور شما عزیزان داشته باشیم.
در ضمن می توانید برای آگاهی از جزئیات قیمت لیزر موهای زائد بدن به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

هزینه لیزر صورت در سال ۱۴۰۱ در کلینیک گلشید

صورت از قسمت های مختلفی تشکیل شده، و هزینه لیزر برای قسمت های مختلف آن متفاوت است و هزینه لیزر ناحیه های مختلف صورت به شرح زیر است:

جزئیات صورتقیمت
هزینه لیزر پیشانی 30.000 تومان
هزینه لیزر گونه و خط ریش40.000 تومان
هزینه لیزر چانه و گردن40.000 تومان
هزینه لیزر بینی 20.000 تومان
هزینه لیزر گوش 30.000 تومان
هزینه لیزر پشت لب30.000 تومان
هزینه لیزر جزئیات صورت

هزینه لیزر جزئیات بدن در سال ۱۴۰۱

برای لیزر هر قسمت بدن، قیمت های متفاوتی وجود دارد و به صورت زیر است :

جزئیات بدن قیمت
هزینه لیزر بیکینی120.000 تومان
هزینه لیزر پایین بیکینی70.000 تومان
هزینه لیزر زیر بغل80.000 تومان
هزینه لیزر ساق پا130.000 تومان
هزینه لیزر زانو40.000 تومان
هزینه لیزر ران130.000 تومان
هزینه لیزر کشاله ران60.000 تومان
هزینه لیزر ساعد دست110.000 تومان
هزینه لیزر آرنج40.000 تومان
هزینه لیزر انگشت ها20.000 تومان
هزینه لیزر گودی کمر40.000 تومان
هزینه لیزر کمر45.000 تومان
هزینه لیزر هر دو پا کامل240.000 تومان
هزینه لیزر هر دو دست کامل 200.000 تومان
هزینه لیزر دور سینه 30.000 تومان
هزینه لیزر دور ناف30.000 تومان
هزینه لیزر شکم45.000 تومان
هزینه لیزر باسن45.000 تومان
هزینه لیزر خط باسن30.000 تومان
هزینه لیزر جزئیات بدن

مشاوره تلفنی و رزرو 26762260-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک گلشید

تماس تلفنی

در کلینیک زیبایی گلشید همه موارد با رعایت اصولی بهداشت انجام می شود، و از آن جایی که به بهداشت هر فرد اهمیت داده می شود برای هر فرد پک بهداشتی در نظر گرفته شده که جزییات آن ، شامل موارد زیر است:

پک بهداشتی لیزر موهای زائد در کلینیک گلشید

جزئیات پک بهداشتی قیمت
گان 7.000 تومان
حوله 7.000 تومان
روتختی7.000 تومان
ژیلت10.000 تومان
زایلاپی 15.000 تومان
هزینه جزئیات پک بهداشتی

از نظر بهداشتی و رعایت اصول، با خیال راحت می توانید به کلینیک گلشید اعتماد کنید.

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن موثر است؟

در زمان‌های پیشین هزینه لیزر کل بدن را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه برای مراجعه کننده محاسبه می‌کردند. امروزه قیمت لیزر بدن را با در نظر گرفتن ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت فرد تعیین می‌شود. برای مثال قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن خانم‌ها هزینه متفاوتی خواهد داشت.
عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن، امروزه به 3 عامل کلی وابسته است:

 1. دستگاه لیزر
 2. مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی
 3. ناحیه‌ی تحت درمان

دو مورد نخست سبب تعیین قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه از بدن می‌شود. در ادامه مطلب درباره تاثیر دستگاه لیزر و مهارت کادر درمانی بر هزینه لیزر موهای زائد بدن و همچنین میزان اثر‌گذاری آن صحبت کرده‌ایم.

تاثیر دستگاه لیزر بر قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن

در عصر جدید دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر روز به روز موثرتر و پیشرفته‌تر از همیشه می‌شوند. هرچقدر یک کلینیک تجهیزات و دستگاه‌های نوین‌تر و پیشرفته‌تری داشته باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی بالاتری خواهد داشت و درنتیجه تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر بدن گران‌تر می‌شود.
دو تکنولوژی لیزر با اختلاف زیادی نسبت به سایر آنها برتر هستند که دستگاه مرتبط با هر کدام در کلینیک زیبایی گلشید موجود است. این تنوع سبب شده است که تیم گلشید بتواند به تمامی مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را ارائه دهد. در ادامه مقاله دستگاه‌ها و فناوری‌های استفاده شده در کلینیک زیبایی گلشید به شما معرفی می‌شوند.

 • لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از سریع‌ترین و موثرترین تکنولوژی‌های لیزر در دنیاست. از این طول موج می‌توان برای لیزر مناطق وسیع استفاده کرد.
لیزر الکساندریت با طول موج 755 نانومتر، مناسب برای افرادی با تیپ پوستی روشن و بسیار روشن می‌باشد. دستگاه لیزر کلینیک گلشید باتوجه به دارا بودن سیستم کولینگ (خنک کننده و در نتیجه کمی بی حس کننده) بسیار قوی، منجر می‌شود که این سیستم کاملا بدون درد باشد و حس رضایت‌مندی را برای شما به ارمغان آورد.

 • لیزر دایود

لیزر دیود، دوره‌های تابش سریع‌تری دارند و به همین دلیل جلسات لیزر درمانی نیز کوتاه‌تر می‌شوند. به طور کلی این تکنولوژی با اختلاف اندکی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ها موثرتر است؛ اما امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری دارد. این موارد و کمی درد بیشتر، به دلیل دوره‌های تابش زود به زود روش دیود است.
باتوجه به طول موج 810 نانومتری این دستگاه، برای تیپ‌های پوستی: گندمی، سبزه و برنزه مناسب‌تر می‌باشد.

دستگاه لیزر در کلینیک گلشید سوپرانو آیس پلاتینیوم 2022 است که یک دستگاه آمریکایی است و هر سه طول مناسب برای همه ی تیپ های پوستی را دارا می باشد و هم چنین سیستم خنک کنند دارد که درد و عوارض را کمتر می کند.

تاثیر مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی بر قیمت لیزر کل بدن

در لیزر موهای زائد بدن موضوعی که از دستگاه مورد استفاده نیز مهم‌تر می‌باشد، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی کلینیک مدنظر است. بخاطر داشته باشید، شخصی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه خود دستگاه لیزر به تنهایی. پزشک ماهر بهترین دستگاه لیزر را برای شما فراهم می‌کند و اپراتور لیزر نیز بهترین تکنیک لیزر کردن را برای شما انجام می‌دهد. هرچه اپراتور لیزر ماهرتر باشد، اثر گذاری لیزر برای زیباجو بیشتر و عوارض لیزر موهای زائد آن کمتر خواهدبود. کاملا قابل انتظار است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزد بالاتری نیز از مراجعه کننده دریافت کنند. درنتیجه این موضوعی است که تاثیر چشم‌گیری بر قیمت لیزر دائمی کل بدن در کلینیک‌های مختلف دارد.

دلیل اختلاف هزینه لیرز دائمی کل بدن در مراکز مختلف چیست؟

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن به عوامل متنوعی وابسته است. اما در کل معمولا هزینه لیزر کل بدن در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت عددی زیادی با یکدیگر دارند. اگر که از مراکز لیزر درمانی مختلف پرس‌وجو کنید، متوجه خواهیدشد که برخی از آنها قیمت‌های کمتر و برخی دیگر قیمت‌های بسیار بالایی دارند. تکنولوژی و دستگاهی که مورد استفاده برای لیزر موهای زائد بدن قرار می‌گیرد در هر کلینیک متفاوت است. اما این موضوع دلیل نمی‌شود که قیمت بالا یا پایین، هردوی آنها شک برانگیز نباشد.

 • مراکز خیلی ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر که هزینه لیزر کل بدن در کلینیکی بیش از حد کم باشد، بدان معناست که یا مشکلی در خدمات دستگاه آنها وجود دارد و یا آن مرکز با این کار دارد به خود ضرر می‌زند. بدیهی است که تمامی مراکز لیزر موهای زائد بدن تاسیس شده‌اند تا برای خود درآمد و سودآوری داشته باشند، پس چنین ضرری اصلا توجیه اقتصادی ندارد. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار ناچیزی دارند، از دستگاه‌های فرسوده و یا اپراتورهای مبتدی و کار نابلد استفاده می‌کنند. دلیل هزینه‌های خیلی ناچیز هرچه که باشد، ضروری است که از مراجعه به این مراکز دوری کرد. لیزری که خیلی ارزان باشد اما موثر نباشد، با دور ریزی پول و به خطر انداختن سلامت پوست هیچ فرقی ندارد. بهتر است بدانید که استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه احتمال بروز عوارض جانبی شدیدی مثل لک شدن یا سوختن پوست را بسیار زیاد می‌کند.

 • هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

بعضی از مراکز لیزر درمانی از مراجعین هزینه‌های بسیار گزاف و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرحقیقی قیمت‌های خود را بالا می‌برند. برای مثال دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن معرفی می‌کنند و ادعا می‌کنند که در ۲ الی 3 جلسه می‌توانند روند درمان را لیزر را برای شما به اتمام برسانند. لطفا گول چنین تبلیغات دورغینی را نخورید و آنها را باور نکنید.  در قدم نخست باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر درمانی مزایا و معایب خود را دارند. به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های سبزه و برنزه مناسب نخواهدبود. موضوع بعدی این است که تمامی دستگاه‌های لیزر برای جواب‌دهی حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

لیزر درمانی ارزان‌تر از سایر روش‌ها است!

لیزر بدن

در مرحله اول شاید وقتی اقتصادی فکر می‌کنید، قیمت لیزر کل بدن زیاد به نظر برسد؛ اما اگر که چشم‌انداز بلند مدتی به داستان حذف موهای زائد بدن خود داشته باشید، متوجه می‌شوید که هزینه‌ لیزر موهای زائد بدن چندان هم زیاد نیست. لیزر درمانی تنها روشی است که به صورت مطمئن و بدون درد منجر به حذف دائمی موهای زائد بدن شما می‌شود. ۴ تا ۸ جلسه‌ی درمانی با لیزر که معمولا ماهی یکبار برای شما انجام می‌شود، می‌تواند به شکل کاملا موثری تا ۹۰ درصد از موهای زائد شما را از بین ببرد.
سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسره و عوارض زیادی دارند و در بلند مدت هزینه‌ی نهایی بیشتری هم خواهند داشت. برای مثال شما نمی‌توانید با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمامی موهای زائدتان را مدام بردارید زیرا همیشه نواحی‌ای از بدن اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم قصد داشته باشید برای همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت خواهید دید که هزینه‌های زیادی پرداخت کرده‌اید. آسان بودن و موثر واقع شدن لیزر، منجر شده که یکی از بهترین و بی‌دردسرترین شیوه‌های حذف موهای زائد بدن به شمار آید.

خدمات لیزر در کلینیک گلشید و فیلم رضایت مشتریان

قبل و بعد از لیزر موهای زائد

در کلینیک زیبایی گلشید از دستگاه سوپرانوآیس پلاتینیوم 2022 برای لیزر موهای زائد (Laser hair removal) استفاده می شود که بر اساس تیپ پوستی شما می توان طول موج مناسب را انتخاب کرد. طول الکساندرایت سوپرانوآیس پلاتینیوم برای تیپ پوستی 1و 2 (بسیار روشن و روشن) و طول موج لیزر دایود سوپرانوآیس پلاتینیوم برای تیپ پوستی 3 و 4 و 5 و 6 (گندمی، سبزه و برنزه) که تنها ملاک انتخاب بین این دو رنگ پوست شماست و دستگاه ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.
انجام لیزر موهای زائد در کلینیک گلشید زیر نظر پزشک و توسط نیروهای آموزش دیده و دارای مدرک رسمی از مراجع مربوطه، در بهداشتی ترین حالت انجام می شود.

می توانید فیلم رضایت مراجعه کنندگان بخش لیزر موهای زائد گلشید را ببینید.

هزینه سایر خدمات کلینیک گلشید

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک گلشید، کلینیک زیبایی غرب تهران و آگاهی از قیمت آن ها می توانید به مقالات زیر سر بزنید:

پرسش و پاسخ درباره هزینه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۱:

چگونه می‌توانیم برای لیزر موهای زائد بدن در کلینیک گلشید، نوبت رزرو کنیم؟

برای نوبت دهی انجام لیزر بدن با شماره‌های ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶0 | ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک گلشید از شنبه تا 5 شنبه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

هزینه لیزر کل بدن را فقط یکبار پرداخت می‌کنیم؟

خیر، زیرا تنها یک جلسه برای لیزر موهای بدن (مثل موهای دست) که بسیار سرسخت هستند، کافی نیست و به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز است. معمولاً برای حذف موثر موهای بدن به 6 تا 8 جلسه لیزر با فواصل 4 تا 6 هفته‌ای نیاز هست.

قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر است یا قیمت لیزر با دستگاه دایود؟

اینکه قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر یا بیشتر از قیمت لیزر با دستگاه دایود باشد، وابسته به مرکزی که مراجعه می‌کنید، متغیر خواهد بود.

لیزر با دستگاه دایود بهتر است یا لیزر با دستگاه الکساندرایت؟

تنها ملاک انتخاب بین دستگاه الکساندرایت و دایود رنگ پوستی شماست و این دستگاه‌ها از نظر کیفیتی تفاوتی خاصی با یکدیگر ندارند.
انجام لیزر موهای زائد بدن در کلینیک گلشید زیر نظر پزشک و توسط نیروهای آموزش دیده و دارای مدرک رسمی از مراجع معتبر و در بهداشتی‌ترین شرایط انجام می‌شود.

4.7/5 - (24 امتیاز)
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی گلشید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

37 پاسخ

 1. سلام. متاسفانه انقدر از ژیلت استفاده کردم پوست پام پر از لک و موی زیر پوستی شده. واقعا با لیزر جواب می گیرم؟ 🙁

 2. یکی از بهترین تصمیمات زندگیم انجام لیزر بود، واقعا به همه توصیه می‌کنم.

 3. سلام، هزینه لیزر کل بدن هر جلسه ۵۲۰ هزار تومان یا کلا ۵۲۰ تومان میشه؟! و اینکه لیزر محدودیت سنی داره؟؟

  1. سلام دوست عزیز، هزینه لیزر کل بدن برای هرجلسه 520 هزارتومانه. بهتره که بعد از دوره بلوغ باشه اما زیر 18 سال هم اگر پزشک کلینیک تایید کنه میتونه لیزر درمانی رو انجام بده.

 4. اگر یه قسمتی از موی روی پوست سفید باشه، اون قسمت موهاش از بین نمیره ؟

  1. سلام دوست عزیز، لیزر عموما روی موهای سفید به دلیل رنگدانه سفیدشون جوابدهی کامل ندارد.

 5. چند جلسه لیزر باید انجام بشه تا کاملا موها ازبین بره واینکه فاصله جلسات چقدر باید باشه

  1. سلام دوست عزیز با توجه به نوع پوست و موی شما ممکنه تعداد جلسات متغیر باشن، اما برای اغلب مراجعین به 6 تا 8 جلسه لیزر با فواصل 4 تا 6 هفته ای نیازه.🙏🏻

 6. سلام، هزینه کل صورت وگردنم پراکنده در اومده خودمم 24سالمه اگ بخام لیزر کنم چقد هزینه میبره؟

  1. سلام دوست عزیز. هزینه لیزر کل صورت ۱۲۰.۰۰۰ تومان و هزینه لیزر چانه و گردن ۴۰.۰۰۰ می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 7. پوست پای من از وقتی که پور موبر استفاده کردم جوس زد و جای جوشش هم مونده توی لیزر مشکلی ایجاد میکنه؟؟

  1. سلام دوست عزیز.
   در حالت کلی مشکلی ایجاد نمیکنه اما بستگی به جوش و جای جوش هم دارد.
   اگر جای جوش تیرگی زیادی داره بهتره که اون قسمت لیزر انجام نشه و یا از کرم های ترمیم کننده برای جای جوش استفاده کنید.

 8. سلام خسته نباشید
  لیزر روی موهای زائدی که نازک نیستن چطور عمل میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز. لیزر ها دارای اشعه ای می‌باشند که این اشعه با طول ‌موج گوناگونی به سطح پوست شما انتقال داده می‌شود. ریشه مو های شما که تیره هستند، این انرژی را جذب می‌کنند و آن را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند.
   انرژی گرمایی در دمای حدود هفتاد درجه و داغ شدن پیاز مو باعث از بین رفتن همیشگی فولیکول‌های مو می‌شود که همین موضوع می‌تواند به‌ صورت دائمی شما را از شر مو های زائد خلاص کند.

 9. سلام ببخشید برای بیکینی من خجالت میکشم باید چکار کنم وگرنه دوست دارم لیز کنم

  1. سلام دوست عزیز. رفتار اپراتور حرفه ایه و اصلا طوری نیست که خجالت بکشید خیالتون راحت🙏🏼

 10. سلام ببخشید از زیر بغل شروع تا زانو میخوام لیزر بزنم
  هزینه چقدر میشه

  1. سلام دوست عزیز. مقدار ناچیزی ممکنه درد حین لیزر با دستگاه پلاتینیوم گلشید حس کنید که اکثر مراجعین اون رو کاملا قابل تحمل توصیف می کنند. مراجعینی که حساس تر هستند می تونند از کرم بی حسی استفاده کنند.

 11. سلام میخواستم بپرسم کک مک صورتم خیلی زیاده میتونید لیزر دایمی کنید قیمت چند میشه؟

  1. سلام دوست عزیز بله ولی در کلینیک گلشید فعلا لاین مردانه لیزر نداریم.

   1. کجا لیزر مردان هس میشه برام معرفی کنین دست شما درد نکنه خیلی ممنونم

 12. سلام
  وقتتون به خیر
  می خواستم بدونم با لیزر میشه تیرگی زیر بغل و روی زانو و آرنج رو برد ؟

  1. سلام دوست عزیز
   وقت شما هم بخیر.
   خیر، لیزر برای رفع موهای زائد هست و در رفع تیرگی اثر نداره.

  1. سلام دوست عزیز بعد از اینکه مشخص بشه چند جلسه نیاز دارین مشخص میشه.

 13. سلام اگه مو های صورت لیزر شه و همینطور موهای پشت لب بعد ریش در نمیاد یه موقع برای خانم ها و اینکه من 15 سالمه میتونم لیزر کنم کل بدنمو یا محدودیت سنی داره؟؟

  1. سلام دوست عزیز خیر ریش در نمیاد. طبق توصیه پزشکان بهتره سن بلوغتون گذشته باشه ولی در سن 15 سالگی مانع جدی ای نیست.

 14. سلام خسته نباشید
  لیزر کامل صورت برای آقایان (17/18ساله)
  هر جلسه چه قیمتی داره؟
  و تقریبا چند جلسه طول میکشه؟
  و اینکه یکی از دوستام لیزر کرده و میگه
  بشدت ورم و زخم می‌کنه درسته؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز. لیزر برای اقایان در کلینیک گلشید انجام نمیشه در حال حاضر. خیر چنین عوارضی نداره فقط ممکنه یکم پوست ملتهب بشه تا چند ساعت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *