هزینه لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در آذر 1400

لیزر موهای زائد بدن راهی مطمئن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد بدن می‌باشد. هزینه لیزر موهای زائد بدن، از جمله مواردی است که همواره برای مراجعه کنندگان مهم است.
در این مقاله از سایت گلشید بررسی خواهیم کرد که چه عواملی بر روی قیمت لیزر کل بدن تاثیر می‌گذارند و هزینه لیزر فول بادی و بخش‌های مختلف بدن، چند تومان می‌باشد؟

هزینه لیزر موهای زائد آذر ۱۴۰۰ در کلینیک گلشید

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در سال 1400

قیمت لیزر کاربردی بدن در سال 1400

قیمت لیزر صورت در سال 1400

قیمت لیزر بیکینی در سال 1400

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد می‌بایست خدمات حرفه‌ای و قیمتی مناسب و منطقی داشته باشد و به تکنولوژی‌های بروز مختلف مجهز باشد و همچنین از تیم درمانی حرفه‌ای برخوردار باشد.
ضروری است که مرکز لیزر درمانی مجوز‌های مربوطه را داشته باشد و تمامی خدمات درمانی آن تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود.
در کلینیک زیبایی گلشید مفتخر هستیم که تمامی موارد فوق را به بهترین نحو رعایت کرده‌ایم تا خدمتگزاری مناسبی درخور شما عزیزان داشته باشیم.
در ضمن می توانید برای آگاهی از جزئیات قیمت لیزر موهای زائد بدن به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

 • هزینه لیزر فول بادی در کلینیک گلشید: 520.000 هزار تومان
 • قیمت لیزر کاربردی (ساق پا، ساعد دست، خط باسن، بیکینی و زیربغل): 470.000 هزار تومان
 • قیمت لیزر کل صورت: 120.000 هزار تومان
 • قیمت لیزر بیکینی: 120.000 هزار تومان

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن موثر است؟

در زمان‌های پیشین قیمت لیزر کل بدن را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه برای مراجع کننده محاسبه می‌کردند. امروزه قیمت لیزر بدن را با در نظر گرفتن ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت فرد تعیین می‌شود. برای مثال قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن خانم‌ها هزینه متفاوتی خواهد داشت.
عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن، امروزه به 3 عامل کلی وابسته است:

 1. دستگاه لیزر
 2. مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی
 3. ناحیه‌ی تحت درمان

دو مورد نخست سبب تعیین قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه از بدن می‌شود. در ادامه مطلب درباره تاثیر دستگاه لیزر و مهارت کادر درمانی بر هزینه لیزر موهای زائد بدن و همچنین میزان اثر‌گذاری آن صحبت کرده‌ایم.

تاثیر دستگاه لیزر بر هزینه لیزر کل بدن

در عصر جدید دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر روز به روز موثرتر و پیشرفته‌تر از همیشه می‌شوند. هرچقدر یک کلینیک تجهیزات و دستگاه‌های نوین‌تر و پیشرفته‌تری داشته باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی بالاتری خواهد داشت و درنتیجه تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر بدن گران‌تر می‌شود.
دو تکنولوژی لیزر با اختلاف زیادی نسبت به سایر آنها برتر هستند که دستگاه مرتبط با هر کدام در کلینیک زیبایی گلشید موجود است. این تنوع سبب شده است که تیم گلشید بتواند به تمامی مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را ارائه دهد. در ادامه مقاله دستگاه‌ها و فناوری‌های استفاده شده در کلینیک زیبایی گلشید به شما معرفی می‌شوند.

 • دستگاه لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از سریع‌ترین و موثرترین تکنولوژی‌های لیزر در دنیاست. از این دستگاه می‌توان برای لیزر مناطق وسیع استفاده کرد.
لیزر الکساندریت با طول موج 755 نانومتر، مناسب برای افرادی با تیپ پوستی روشن و بسیار روشن می‌باشد. دستگاه لیزر الکساندریت کلینیک گلشید باتوجه به دارا بودن سیستم کولینگ (خنک کننده و در نتیجه کمی بی حس کننده) بسیار قوی، منجر می‌شود که این سیستم کاملا بدون درد باشد و حس رضایت‌مندی را برای شما به ارمغان آورد. این لیزر علاوه بر از بین بردن موهای زائد بدن دارای کاربردهای مختلف دیگر مانند جوانسازی پوست نیز می‌باشد.

 • دستگاه لیزر دایود

دستگاه‌های لیزر دیود، دوره‌های تابش سریع‌تری دارند و به همین دلیل جلسات لیزر درمانی نیز کوتاه‌تر می‌شوند. به طور کلی این تکنولوژی با اختلاف اندکی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ها موثرتر است؛ اما امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری دارد. این موارد و کمی درد بیشتر، به دلیل دوره‌های تابش زود به زود روش دیود است.
باتوجه به طول موج 810 نانومتری این دستگاه، برای تیپ‌های پوستی: گندمی، سبزه و برنزه مناسب‌تر می‌باشد.

تاثیر مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی بر قیمت لیزر کل بدن

در لیزر موهای زائد بدن موضوعی که از دستگاه مورد استفاده نیز مهم‌تر می‌باشد، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی کلینیک مدنظر است. بخاطر داشته باشید، شخصی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه خود دستگاه لیزر به تنهایی. پزشک ماهر بهترین دستگاه لیزر را برای شما فراهم می‌کند و اپراتور لیزر نیز بهترین تکنیک لیزر کردن را برای شما انجام می‌دهد. هرچه اپراتور لیزر ماهرتر باشد، اثر گذاری لیزر برای زیباجو بیشتر و عوارض جانبی آن کمتر خواهدبود. کاملا قابل انتظار است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزد بالاتری نیز از مراجعه کننده دریافت کنند. درنتیجه این موضوعی است که تاثیر چشم‌گیری بر قیمت لیزر دائمی کل بدن در کلینیک‌های مختلف دارد.

دلیل اختلاف قیمت‌ لیرز بدن در مراکز مختلف چیست؟

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن به عوامل متنوعی وابسته است. اما در کل معمولا قیمت لیزر بدن در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت عددی زیادی با یکدیگر دارند. اگر که از مراکز لیزر درمانی مختلف پرس‌وجو کنید، متوجه خواهیدشد که برخی از آنها قیمت‌های کمتر و برخی دیگر قیمت‌های بسیار بالایی دارند. تکنولوژی و دستگاهی که مورد استفاده برای لیزر موهای زائد بدن قرار می‌گیرد در هر کلینیک متفاوت است. اما این موضوع دلیل نمی‌شود که قیمت بالا یا پایین، هردوی آنها شک برانگیز نباشد.

 • مراکز خیلی ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر که قیمت لیزر کل بدن در کلینیکی بیش از حد کم باشد، بدان معناست که یا مشکلی در خدمات دستگاه آنها وجود دارد و یا آن مرکز با این کار دارد به خود ضرر می‌زند. بدیهی است که تمامی مراکز لیزر موهای زائد بدن تاسیس شده‌اند تا برای خود درآمد و سودآوری داشته باشند، پس چنین ضرری اصلا توجیه اقتصادی ندارد. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار ناچیزی دارند، از دستگاه‌های فرسوده و یا اپراتورهای مبتدی و کار نابلد استفاده می‌کنند. دلیل هزینه‌های خیلی ناچیز هرچه که باشد، ضروری است که از مراجعه به این مراکز دوری کرد. لیزری که خیلی ارزان باشد اما موثر نباشد، با دور ریزی پول و به خطر انداختن سلامت پوست هیچ فرقی ندارد. بهتر است بدانید که استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه احتمال بروز عوارض جانبی شدیدی مثل لک شدن یا سوختن پوست را بسیار زیاد می‌کند.

 • هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

بعضی از مراکز لیزر درمانی از مراجعین هزینه‌های بسیار گزاف و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرحقیقی قیمت‌های خود را بالا می‌برند. برای مثال دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن معرفی می‌کنند و ادعا می‌کنند که در ۲ الی 3 جلسه می‌توانند روند درمان را لیزر را برای شما به اتمام برسانند. لطفا گول چنین تبلیغات دورغینی را نخورید و آنها را باور نکنید.  در قدم نخست باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر درمانی مزایا و معایب خود را دارند. به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های سبزه و برنزه مناسب نخواهدبود. موضوع بعدی این است که تمامی دستگاه‌های لیزر برای جواب‌دهی حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

لیزر درمانی ارزان‌تر از سایر روش‌ها است!

در مرحله اول شاید وقتی اقتصادی فکر می‌کنید، قیمت لیزر کل بدن زیاد به نظر برسد؛ اما اگر که چشم‌انداز بلند مدتی به داستان حذف موهای زائد بدن خود داشته باشید، متوجه می‌شوید که هزینه‌ لیزر موهای زائد بدن چندان هم زیاد نیست. لیزر درمانی تنها روشی است که به صورت مطمئن و بدون درد منجر به حذف دائمی موهای زائد بدن شما می‌شود. ۴ تا ۸ جلسه‌ی درمانی با laser که معمولا ماهی یکبار برای شما انجام می‌شود، می‌تواند به شکل کاملا موثری تا ۹۰ درصد از موهای زائد شما را از بین ببرد.
سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسره و عوارض زیادی دارند و در بلند مدت هزینه‌ی نهایی بیشتری هم خواهند داشت. برای مثال شما نمی‌توانید با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمامی موهای زائدتان را مدام بردارید زیرا همیشه نواحی‌ای از بدن اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم قصد داشته باشید برای همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت خواهید دید که هزینه‌های زیادی پرداخت کرده‌اید. آسان بودن و موثر واقع شدن لیزر، منجر شده که یکی از بهترین و بی‌دردسرترین شیوه‌های حذف موهای زائد بدن به شمار آید.

پرسش و پاسخ درباره هزینه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۰:

چگونه می‌توانیم برای لیزر موهای زائد بدن در کلینیک گلشید، نوبت رزرو کنیم؟

برای نوبت دهی انجام لیزر بدن با شماره‌های ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶0 | ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید. ساعت کاری کلینک گلشید از شنبه تا 5 شنبه ساعت 9 صبح تا 8 شب می‌باشد.

هزینه لیزر کل بدن را فقط یکبار پرداخت می‌کنیم؟

خیر، زیرا تنها یک جلسه برای لیزر موهای بدن (مثل موهای دست) که بسیار سرسخت هستند، کافی نیست و به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز است. معمولاً برای حذف موثر موهای بدن به 6 تا 8 جلسه لیزر با فواصل 4 تا 6 هفته‌ای نیاز هست.

قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر است یا قیمت لیزر با دستگاه دایود؟

اینکه قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر یا بیشتر از قیمت لیزر با دستگاه دایود باشد، وابسته به مرکزی که مراجعه می‌کنید، متغیر خواهد بود.

لیزر با دستگاه دایود بهتر است یا لیزر با دستگاه الکساندرایت؟

تنها ملاک انتخاب بین دستگاه الکساندرایت و دایود رنگ پوستی شماست و این دستگاه‌ها از نظر کیفیتی تفاوتی خاصی با یکدیگر ندارند. انجام لیزر موهای زائد بدن در کلینیک گلشید زیر نظر پزشک و توسط نیروهای آموزش دیده و دارای مدرک رسمی از مراجع معتبر و در بهداشتی‌ترین شرایط انجام می‌شود.

5/5 - (8 امتیاز)
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی گلشید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments