مزونیدلینگ و جوانسازی پوست

مزونیدلینگ چیست و چگونه عمل می کند؟

مزونیدلینگ یک درمان پیشرفته پوست به روش سوزنی است که برای تحریک سریع #کلاژن_سازی و تجدید آن که منجر به داشتن پوستی صاف تر و جوان تر می شود، انجام می گیرد.

مزونیدلینگ یک درمان مناسب برای درمان و رفع خطوط و چین و چروک پوستی، جای آکنه، بافت پوست و به طور کلی جوان سازی پوست است.  مزونیدلینگ درمانی شبیه به درمان

میکرونیدلینگ است اما در طول انجام این روش و بعد از آن از کوکتل های خاصی استفاده می شود که توسط سوزن، عمق لایه مزودرم را هدف قرار می دهد تا نتایج بهتری حاصل شود.

هدف از این درمان تحریک تولید کلاژن و جوانسازی و صاف تر شدن پوست است. از این روش برای درمان خطوط ریز، رنگدانه ها، جای آکنه و کشیدگی های پوست استفاده می شود.

اثرات مزونیدلینگ در پوست چیست؟

با نفوذ کوکتل های مزوتراپی بداخل پوست و افزایش جریان خون در لایه های مختلف تولید کلاژن و آلاستین افزایش یافته و در نتیجه کیفیت پوست و انعطاف پذیری و کشسانی پوست بیشتر

می شود. بدلیل ایجاد هزاران سوراخ میکروسکوپی در سطح پوست خاصیت جذب کرم ها و ویتامین های موضعی افزایش یافته و تاثیر پماد های تجویز شده چندین برابر افزایش می یابد.

علت تسهیل نفوذ محلول های مزوتراپی به لایه مزودرم پوست، در روش مزونیدلینگ؛ لک های پوستی و جای جوش از بین می روند.

مزونیدلینگ در کلینیک گلشید با جدیدترین دستگاه بابرند omieamed توسط پزشک مرکز انجام میشود.

 

کلینیک گلشید

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02126762260

Rate this post
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی گلشید
تیم تحریریه گروه گلشید
تیم تحریریه گروه گلشید
کلینیک زیبایی پوست و مو گلشید خدمات زیبایی را با کمک پزشکانی متبحر و متعهد که همواره در حال تحقیق و بروز نمودن اطلاعاتشان هستند در تهران ارائه می دهد.
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments