لاغری موضعی با اگزیمیا

باید بدونیم که برای رسیدن به سایز ایده آل، ما همیشه یک مثلث رو داریم که سه ضلع داره:

  • رژیم،
  •  ورزش
  •  دستگاه های لاغری

کلینیک گلشید‌ اینبار در خدمت شماست با افتتاح

مرکز لاغری مجموعه گلشید

مرکزی که ما سعی کردیم تا جایی که میتونیم بهترین شرایط ممکن رو به وجود بیاریم با امید به اینکه این بار هم مثل مرکز پوست و مو‌ مورد لطف و‌استقبال شما قرار بگیریم. شعار ما همیشه توجه به جزئیات بوده، پس توی مرکز لاغری هم سعی کردیم بهترین باشیم. دستگاه  لاغری ما برند مشهور اگزیمیا ۲۰۲۰ ساخت ایتالیادهستش، دستگاهی که علاوه بر اینکه با لیزر باعث کاهش سایز شما میشه همزمان RF هم داره که از شل شدن پوست شما جلوگیری کنه و‌هزار و یک قابلیت دیگه. ولی ما فقط به این بسنده نکردیم.

  • اولا اینکه در ابتدای هر جلسه از شما یه اسکن سه بعدی تمام بدن گرفته میشه که روند تغییرات خودتون رو به طور مستند مشاهده کنین که انجام این مرحله رایگانه و هدیه گلشید به شماست.
  • دوما اینکه بعد از کار با دستگاه برای شما امکانات ورزشی توی همون محل کلینیک در نظر گرفته شده، ورزش های هوازی از جمله تردمیل که این مرحله هم رایگان در اختیار شما قرار می گیره.
  • سوما اینکه مشخصات شما گرفته میشه و یک رژیم غذایی هم به شما داده میشه. شاید باور نکنین ولی این مرحله هم توی کلینیک ما رایگان هستش.
    پس چی‌ بهتر از این.اسکن سه بعدی تمام بدن، لاغری با دستگاه و ورزش و رژیم و همه و همه یک جا در کلینیک لاغری گلشید.

???????? همه روزه میزبان شما هستیم، حتی جمعه ها و ایام تعطیل????????

Rate this post
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی گلشید
تیم تحریریه گروه گلشید
تیم تحریریه گروه گلشید
کلینیک زیبایی پوست و مو گلشید خدمات زیبایی را با کمک پزشکانی متبحر و متعهد که همواره در حال تحقیق و بروز نمودن اطلاعاتشان هستند در تهران ارائه می دهد.
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments