فرم دهی صورت بلافاصله پس از هایفو

تاریخ: 11 شهریور 99 توسط مدیریت0
98.1.jpg

خوشبختانه امروزه روش‌های مختلف غیر جراحی با اثرات ایده‌آل و سریع وجود دارند که می‌توان آنها را جهت به تاخیر انداختن پیری زودرس پوست به کار گرفت. از جمله این روش‌ها هایفوتراپی ( لیفتینگ در یک جلسه) می‌باشد.
هایفو دابلو برای درمان شل شدن و افتادگی پوست به کار برده می‌شود. این دستگاه فوق‌العاده برای جوانسازی و لیفت_پوست، ابرو، غبغب کاملاً ایمن است و شادابی و زیبایی را به چهره برمی‌گرداند. یک پنجم بیماران بلافاصله پس از درمان متوجه بهبود به دست آمده می‌شوند. نتایج ظرف سه هفته بهتر می‌شود. اما این پایان راه نیست، نتایج پس از سه ماه کلاژن‌_سازی باز هم بهبود می‌یابد و پس از شش ماه کاملاً چشمگیر خواهد شد.

شروع اثر هایفو چه زمانی است؟
بلافاصله پس از اولین جلسه هایفو، بیمار کشیده شدن ابروها، گونه‌ها، خط فک را حس می‌کند و عمق خط خنده کاهش می‌یابد، افتادگی گوشه لب‌ها کمتر می‌شود خطوط پنجه کلاغی دور چشم صاف‌تر می‌شوند، همچنین شلی گردن و غبغب تاحدودی اصلاح می‌شود ولی نتایج با گذشت حدود ۲ ماه مشهودتر می‌گردد و تا ۶ ماه آینده نیز ادامه پیدا می‌کند.
بسته به میزان شلی پوست، میزان تحرک، استرس، نوع رژیم غذایی، سن، ژنتیک و… لیفت ناشی از هایفو حدود ۱ الی ۲ سال باقی می‌ماند. افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتری را تجربه کنند می‌توانند هر سال یکبار این روش را تکرار کنند.

مزایای هایفوتراپی چیست؟

درمان در یک جلسه

عدم نیاز به مراقبت های پس از درمان

عدم نیاز به استراحت پس از درمان

غیر تهاجمی و بدون عارضه پایدار

لیفت طبیعی صورت

بدون درد

کلینیک گلشید

با در اختیار داشتن کادری مجرب به سرپرستی خانم دکتر زکیه تفت در خدمت شماست.

شماره تماس: 02126762260

 


نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *کلیه حقوق برای کلینیک پوست و مو گلشید محفوظ است. 2020 © All rights reserved
 
Call Now Buttonتماس بگیرید 26762260 021